Керівнику ДФС на Вінниччині Генпрокуратура знову оголосила підозру

Про підозру повідомлено і першому заступнику начальника головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області

Учора, 21 листопада, начальнику головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області та його першому заступнику оголосили про підозру в махінаціях з експортно-імпортними операціями сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Генпрокуратури України.

"Установлено, що приблизно у 2014 році невстановленою на даний час особою у м. Вінниця створено злочинну організацію з її відокремленими структурними підрозділами, до складу однієї з яких увійшли начальник ГУ ДФС у Вінницькій області, його перший заступник, а також наближені до нього суб'єкти господарської діяльності та інші невстановлені на даний час особи. Метою діяльності засновників та керівників злочинної організації було одержання неправомірної вигоди від комерційних структур, які здійснюють експортно-імпортні операції", - йдеться у повідомленні прес-служби.

"Упродовж 2015 – 2017 років внаслідок систематичного сприяння службовими особами ГУ ДФС у Вінницькій області та ДФС України з корисливих мотивів низці підконтрольних комерційних структур, які ухилилися від сплати податків, шляхом вчинення незаконних операцій з придбання сільськогосподарської продукції (горіхи, бобові культури), яку у подальшому експортували підконтрольним нерезидентам за заниженою вартістю. Відповідно до висновку комісійної судово-економічної експертизи документально підтверджується матеріальна шкода (збитки) державі в результаті несплати податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, пені за порушення строків розрахунків в іноземній валюті 4 СПД у сумі понад 305 млн грн," - йдеться далі в повідомленні.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою начальнику ГУ ДФС у Вінницькій області та його першому заступнику.

Досудове розслідування триває.

Додамо, що Головне Управління ДФС у Вінницькій області очолює радник податкової та митної справи І рангу Руслан Осмоловський, на посаді його першого заступника працює полковник податкової міліції Віктор Сирватка.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура у серпні цього року вже повідомляла про підозру начальнику Головного управління ДФС у Вінницькій області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 212 та ч. 2 ст. 364 КК України. Йшлося про зловживання службовим становищем посадовими особами органів ДФС України, умисне ухилення від сплати податків суб'єктами господарювання під час експортно-імпортних операцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #дфс