ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидат-"ляшківець" похизувався, як тричі приймав пологи у дружини. У ванній

Борис Максимчук, якого "радикали" висунули в кандидати в мери Вінниці, тричі випробував на власній дружині безмедикаментозні пологи
Depo.
28 вересня 2015 21:42
ФОТО: depo.ua
Кандидат-"ляшківець" похизувався, як тричі приймав пологи у дружини. У ванній
Кандидат-"ляшківець" похизувався, як тричі приймав пологи у дружини. У ванній

Три тижні тому 37-річний Борис Максимчук отримав новий статус - багатодітного батька, передає Depo.Вінниця. Але й тут він вирізняється від інших багатодітних - сам приймав пологи у дружини.

Здається, це і є основою його піару - вдома народжували усіх трьох(!) дітей. У ванній...

"Сімейні роди в воді, - ділиться досвідом Борис Максимчук. - Перший раз нам допомагали, а потім я сам... Цього разу діти пішли в школу, а ми народжували... Трохи нестандартна була ситуація: о 2 годині ночі відійшли води, а схваток немає. Хвилювалися, бо раніше такого не було. Подзвонили своїм фахівцям, яким ми довіряємо. Сказали, що все нормально - треба чекати. Головне - безмедикаментозне втручання... Не страшно. Дуже приємно. Приємно, що можу взяти на себе таку відповідальність і зробити це для своєї сім'ї - дружини і дітей".

Кандидат у вінницькі мери приймав пологи у своєї дружини - фото 1

За словами Бориса, потім дитину "традиційним" лікарям все ж показують.

"Викликали швидку допомогу. Цього разу в лікарні не було проблем. За 10 років змінилося відношення, із розумінням поставились до нас, не так як у попередні рази. Тоді окремо від мами дитина мала бути... Від щеплень відмовляємось, і від багато чого іншого".

"Тиждень тому надіявся ще, що для нас, як для багатодітної сім'ї, буде знижка 50% на комунальні послуги, - розповідає Борис. - Пішов оформляти її, а сказали, що Яценюк серед літа відмінив цю пільгу... Допомога на третю дитину - десь 800 гривень на місяць. Дружина порахувала, що навіть на памперси не вистачить".

Чи не боїться "дурного ока", виставляючи на показ усю родину, зокрема, на Фейсбуці фото новонародженого Макарія? Каже, що не забобонний. І стукає по дереву...

Більше новин про життя регіону Depo.Вінниця.