ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидат в мери програв суд мерії

Судді не знайшли нічого протизаконного в рішеннях міської ради, які вимагав скасувати громадський активіст Віктор Малиновський
Depo.
24 вересня 2015 12:21
ФОТО: depo.ua
Кандидат в мери програв суд мерії
Кандидат в мери програв суд мерії

Колегія Вінницького апеляційного адміністративного суду не задовольнила скаргу Віктора Малиновського щодо визнання рішень виконкому Вінницької міської ради незаконними, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ВААС.

Віктор Малиновський просив суд визнати протиправними дії виконкому Вінницької міської ради та скасувати рішення міськради щодо обслуговування житлового фонду міста. Також незаконною, на його думку, є система внесення платежів за комунальні послуги, яка передбачає оплату за теплоносії не лише в зимовий період, але й впродовж року. 

Колегія вирішила, що ці рішення уточнюють одне одного та спрямовані на визначення виконавця комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ "ЖЕО" і нічого протизаконного в них немає.

Нагадаємо, Віктор Малиновський має намір балотуватись на посаду Вінницького міського голови від "Партії пенсіонерів України".

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.