Головою Калинівської райради став скандальний "мент" Василь Поліщук

Колишній регіонал пройшов до райради від партії "Наш край"

Головою Калинівської районної ради обрали екс-регіонала Василя Поліщука. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

Так вирішили депутати на першій установчій сесії Калинівської райради 7-го скликання минулого тижня. За крісло голови змагалися висуванець від партії "Наш край" Василь Поліщук та колишній голова райради Юрій Браніцький. За Поліщука проголосувало 22 депутати, за Браніцького – 12. 

Василь Поліщук - генерал-лейтенант міліції. Родом із села Писарівка Калинівського району. Кар'єру в міліції розпочав у 90-х. Так, протягом 1993-2004 років Поліщук був начальником управління ДАІ УМВС у Вінницькій області. 

Із 2004-го по-2007 роки - заступник начальника УМВС України у Вінницькій області - начальник міліції громадської безпеки. Після цього три роки, до 2010-го працював начальником УМВС у Вінницькій області. Потому протягом року керував міліцією Тернопільщини.   

Приблизно тоді ж Поліщук сказав в інтерв'ю одному з вінницьких видань, що він "не політик, а мент".

Поліщука пов'язують із кримінальною справою, яку порушили у 2010-му проти його заступника Василя Сіманчука. Останнього звинувачували у зловживанні службовим становищем та перевищенні своїх повноважень. Власне, через цю справу у 2011-му тодішній Міністр МВС Анатолій Могильов і звільнив Поліщука з посади начальника УМВС у Тернопільській області. 

Після цього Поліщук із 2011-го по 2014-й роки був головою Калинівської райдержадміністрації. До 2015 року працював заступником генерального директора концерну "Поділля" у Вінниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця