Гросмейстер з Вінниці привіз "срібло" американського шахового турніру

Змагання проходили наприкінці жовтня в американському місті Сент-Луїс штат Міссурі

Гросмейстер з Вінниці привіз "срібло" ам…

Гросмейстер з Вінниці Ілля Нижник виборов призове місце на шаховому турнірі "2019 SPICE Cup – Меморіалі Бенко". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА.

"На змаганнях вінничанин набрав 6 очок з 9-ти можливих, таким чином розділивши 2-7 місця. Проте Ілля мав найкращий додатковий коефіцієнт, що дозволило йому посісти саме друге місце," - йдеться у повідомленні.

У серпні цього року вінницький спортсмен переміг на 120-му відкритому чемпіонаті США, що фінішував у Орландо.

Зазначимо, що 23-річний вінничанин Ілля Нижник входить у сотню кращих шахістів світу та десятку кращих в Україні. Його рейтинг станом на липень 2019 року — 2657.

Нагадаємо, влітку цього року Ілля Нижник посів одноосібне перше місце на престижному міжнародному опен-турнірі у Лас-Вегасі.

Також у Вінниці хлопчик "із затримкою розвитку" виграв шаховий турнір.