Головного "радикала" Вінниччини звинувачують у "відмиванні" грошей

На посаду Немирівського міського голови Віктор Качур обраний вдруге, його перша каденція закінчилась арештом та судами
Depo.
10 серпня 2016 11:52
ФОТО: depo.ua
Головного "радикала" Вінниччини звинувачують у "відмиванні" грошей
Головного "радикала" Вінниччини звинувачують у "відмиванні" грошей

14 депутатів Немирівської міської ради сьомого скликання підписали звернення до прем'єр-міністра, голови Державної аудиторської служби та голови Державної фіскальної служби України з вимогою проведення перевірки Немирівської міської ради за період з 2013 року по червень 2016. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на УНН-Центр.

Депутати стверджують, що Немирівський міський голова Віктор Качур, який також очолює обласну парторганізації "Радикальної партії Ляшка", використовуючи свої владні повноваження, не оголошує тендери на капремонт міських доріг. В результаті ремонтні роботи, на які йде "левова частка" міського бюджету, виконує підприємство-підрядник з сусіднього району. 

"Приводом для звернення стали систематичні корупційні дії Немирівського міського голови Віктора Качура, направлені на розтрату бюджетних коштів, що маскуються під виглядом фінансування поточного та вибіркового ремонту доріг у місті. Наше маленьке місто має лише 12 000 жителів з річним бюджетом в 15 млн грн. Однак не зважаючи на такий мізерний бюджет міста, його левова частка направляється на поточний ремонт доріг міста виключно одному-єдиному підприємству-підряднику, що зареєстроване в сусідньому Іллінецькому районі. При тому, що в самому місті Немирові є щонайменше дві дорожньо-будівельні організації, які готові взяти участь у тендері на будівництво доріг. Однак Немирівським міським головою Віктором Качуром свідомо не оголошуються тендери на здійснення ремонту вулиць міста, щоб не допустити до участі у цьому місцеві організації", - йдеться у листі-зверненні.

Нагадаємо, що син Немирівського міського голови Віктора Качура Олександр Качур займає посаду заступника голови Вінницької облради. Цьогоріч 30-річний чиновник купив собі елітний автомобіль "Merсedes-Benz".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця