ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Функції МРЕВ передали "Прозорому офісу", що на Брацлавській

Відтепер тут прийматимуть іспити у майбутніх водіїв, видаватимуть водійські посвідчення та реєструватимуть транспортні засоби
Depo.
24 червня 2016 14:24
ФОТО: depo.ua
Функції МРЕВ передали "Прозорому офісу", що на Брацлавській
Функції МРЕВ передали "Прозорому офісу", що на Брацлавській

Сьогодні, 24 червня, під час чергової сесії Вінницької міської ради було ухвалено рішення "Про реалізацію проекту із організації надання адміністративних послуг у сфері реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

На базі Прозорого офісу "Старе Місто", що на вул. Брацлавській, 85 (колишня Островського), буде створено сервісний центр, який видаватиме водійські посвідчення та реєструватиме транспортні засоби. 

За словами міського голови Сергія Моргунова, створення такого центру - процес не простий, адже деякі відомства не в захваті від того, що у них "відбирають хліб". Однак вінницька мерія має меморандум з Центральним регіональним сервісним центром, тож у Вінниці усі бюрократичні перепони подолати буде легше. 

Вже цьогоріч розпочнуть облаштовувати територію для потреб Центру та створювати додаткові посадові одиниці на базі "Прозорого офісу".

Додамо, що нині вінничани реєструють транспортні засоби та отримують водійські посвідчення в регіональному сервісному центрі МВС, що на вул.Ботанічній.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця