Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки

Під час перегляду фільму "Спадок нації" зал був переповнений
Depo.
15 листопада 2016 16:24
ФОТО: depo.ua
Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки
Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки

Під час благодійної прем’єри фільму "Спадок нації" вінничани зібрали для маленької Кіри Чубар з села Северинівка Ямпільського району, що на Вінниччині, 6432 гривні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку журналістки і волонтера Аріни Кантоністової.

"Уже під час перегляду, ми дізналися, що мама Кіри родом з того села, де на знімали частину фільму про Вінниччину!!!! Уявляєте? Я плакала!!! І не лише від таких дивовижних фактів. Плакала, що на кіно прийшли дві дуже поважного віку бабусі. Мало того, що самі такі старенькі і ледь можуть ходити, а прийшли підтримати дитину... Дуже переживали, що прийде мало народу. А був повна зала. Аншлаг!!!" – пише Кантоністова.

Додамо, що Кірі, яка народилася незрячою, потрібна реабілітація, яка коштує близько 12 тис. грн. і операція зі встановлення штучних кришталиків, на яку потрібно 30 тис. грн. Збір коштів триває. Картковий рахунок "Приватбанку" бабусі Кіри, Галини Михайлівни Чубар: 5167987208239711.

Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 1Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 2Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 3Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 4

Читайте також: Вишити, щоб вижити: Як вінничани долучились до створення фільму "Спадок нації"

Більше новин Вінниці та області читайте на