ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Філатов та Кернес хочуть зробити у себе "не гірше, ніж у Вінниці"

Мери Дніпра та Харкова збираються делегувати у Вінницю фахівців, які вивчатимуть місцевий досвід
Depo.
26 травня 2016 18:43
ФОТО: depo.ua
Філатов та Кернес хочуть зробити у себе "не гірше, ніж у Вінниці"
Філатов та Кернес хочуть зробити у себе "не гірше, ніж у Вінниці"

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Дніпровському міському голові Борису Філатову, з-поміж всього іншого побаченого у Вінниці, найбільше приглянулась муніципальна транспорна програма. Аби перенести місцевий досвід в Дніпро, Філатов має намір делегувати у місто над Бугом команду фахівців, які вивчать місцеві реформи зсередини і розроблятимуть аналогічні проекти у своєму місті.

"Я у Вінниці вже другий день, постарався побачити максимально багато. Я робив навіть такий експеримент – заїжджав у двори, у мікрорайони, і чесно сказати, є чому позаздрити і що подивитися. Сьогоднішній візит - перший. З дозволу наших вінницьких друзів і Сергія Моргунова ми відправимо до вашого міста делегацію за досвідом. У вас є чому повчитися, повірте, особливо в області муніципального транспорту – просто браво", - сказав Борис Філатов.

Харківському міському голові Геннадію Кернесу Вінниця теж спродобалась. Він теж вже визначився, що впроваджуватиме в Харкові у першу чергу.

"Точно те, що я побачив і ми будемо впроваджувати у себе - це архів пенсійних справ. Вінниця - це єдине місто, яке може показати такий архів. Це дуже важливо, адже люди приходять і отримують електронну чергу, тоді знаходиться через штрих-код архівна справа і інспектор бачить на якому етапі ця справа. Така логістика має бути підтримана державою", – зазначив мер Харкова.

Він додав, що теж планує відправити у Вінницю делегацію фахівців, які перейматимуть тутешній досвід.

"Вінниця мені сподобалася тим, що тут є управління та розуміння того, що потрібно для людей. А також - прямий контакт людей і влади міста. Все облаштовано дуже грамотно. Я сюди пришлю делегацію і не на один день для того, щоб все зрозуміти. Плани у нас такі - зробити не гірше, ніж у Вінниці", - сказав Кернес.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця