Фальстарт агітації: Які партії передчасно завішали Вінниччину політичною рекламою

Виборча кампанія ще офіційно не розпочалася, а політсили вже почали "забивати" рекламні площі по всій області

Фальстарт агітації: Які партії передчасн…

Представники вінницької "ОПОРИ" зафіксували, які партії розмістили зовнішню рекламу задовго до офіційного старту передвиборчої кампанії. 

Як зазначають в організації, станом на початок останнього тижня літа розміщення білбордів було зафіксоване у Вінниці та по всій області, зокрема у Хмільнику, Калинівці, Жмеринці, Тульчині, Шаргороді, Іллінцях, Могилів-Подільському, Гайсині, Козятині, Теплику, Липовці. Також вже зайняті численні рекламні площі, що розташовані уздовж автомагістралей міжміського сполучення. 

"За кількістю білбордів та сітілайтів, що присутні в регіоні, вже відчувається старт політичної кампанії. Активність політичних сил та розгортання роботи в регіонах вже давно сигналізують про фальстарт агітації. Однією з помітних наразі активностей політсил на Вінниччині є білборди, які вже заповнили практично всі райони області", - повідомляють представики "ОПОРИ".

Політичні партії та окремі потенційні кандидати розпочали свої виборчі кампанії задовго до визначеного законодавством терміну. Хоча з формальної точки зору це прямо не порушує вимог українського законодавства, але суперечить принципу рівних можливостей. За словами юридичної радниці Громадянської мережі ОПОРА Тетяни Юзвяк, до початку виборчого процесу та до моменту, коли партія (організація) партії набуде статусу суб’єкта виборчого процесу, популяризація назви, слогану, логотипу партії вважатиметься політичною рекламою та не підпадає під встановлені Виборчим кодексом України обмеження.

Офіційно виборчий процес на місцевих виборах розпочнеться 5 вересня 2020 року – за 50 днів до дня голосування. А на білбордах та сітілайтах у Вінницькій області політичні партії вже розмістили свої слогани:

Політична партія "Слуга Народу": "Зе!місцеві. Україна – це ти!"

бігборд зе команди

Політична партія "Перемога Пальчевського": "Об’єднуйтесь!" 

бігборд на місцеві вибори про перемогу пальчевського

Політична партія "За майбутнє": "За майбутнє рідної землі"

Політична партія "Українська стратегія Гройсмана": "Будувати успішну країну почнемо з Вінниччини!"

бігборд партії українська стратегія гройсмана

Політична партія "Пропозиція": "ПРО/PRO – "за", "продуктивна позиція".

Очевидно, що передвиборча кампанія, до якої готуються на Вінниччині, буде насиченою та не схожою на передвиборчі баталії в інших регіонах. Особливість Вінниччини в тому, що вона вважається вотчиною двох політиків загальнодержавного рівня – Петра Порошенка та Володимира Гройсмана, які, безумовно, мають свої кола впливу, а владна вертикаль знаходиться в руках "Слуг народу" та їхніх місцевих ставлеників.

Результати минулорічних парламентських виборів показали, що рейтинг експрезидента Петра Порошенка суттєво просів – "порошенківцям" вдалось набрати лише 8,29% - це був четвертий результат по області. Однак кандидати від Гройсмана продовжують користуватись підтримкою місцевих жителів. Вони отримали 15,39%, програвши лиш фаворитам парламентської гонки – "Слугам народу". Третє місце посіла "Батьківщина", рейтинг якої раніше був традиційно-високим на Вінниччині. Однак нині обласна парторганізація переживає кадрові перетрубації, тож невідомо, чи вдасться "тимошенківцям" зберегти мережу своїх постійних прихильників і принаймні наблизитись до результатів попередніх років.

Читайте також: Чотири Сергії, "ляльковод" Продивус та "вуха" Коломойського: Головні інтриги виборів мера Вінниці

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"