ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Дюймовочка" з Теплика має шанс вирости

Семирічна Ангеліна, зріст якої лише 81 см, - одна з п'яти дітей в Україні з синдромом рецепторної нечутливості до гормону росту
Depo.
13 травня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
"Дюймовочка" з Теплика має шанс вирости
"Дюймовочка" з Теплика має шанс вирости

На Вінниччині збирають кошти для дороговартісного лікування семирічної Ангеліни Колісник. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Першокласниця з Теплика Ангеліна Колісник у своїх повних 7 років має зріст лише 81 см. А все через те, що організм дівчинки не сприймає гормон росту. 

За словами мами Ангеліни Любові Колісник, дитина доброзичлива, комунікабельна, має багато друзів. Маленький зріст не став на заваді її успішному навчанню, адже першокласниця - в трійці кращих учнів класу.

"Ангелінка ходила в дитячий садочок із своїми однолітками. Проте вона дуже помаленько росте, тому вагалися і побоялися пустити у 6 років її до школи. Однак на наступний рік перша вчителька сама зателефонувала і сказала, щоб ми прийшли з документами", - згадує Любов Колісник.

Вона розповідає, що для Ангеліни обладнали спеціальну шкільну парту, хоча, як і всі інші діти, вона ділить її з однокласником. Однак, навіть попри бажання дівчинки вчитись на рівні з однолітками, хвороба вносить свої "корективи" в її життя.

"Донечка дуже старанна і не лише гарно навчається, а й має охайні зошити, хоча писати її дуже важко, адже у неї маленькі ручки і маленькі пальчики", - розповіла мама дівчинки.

Дюймовочка з Теплика має шанс вирости - фото 1

За словами жінки, в Україні лише 5 дітей з таким діагнозом. Однак шанси на одужання у Ангеліни, все-таки, є.

"Ангеліна має шанс рости, для цього потрібен препарат, який розблокує рецептори і дозволить сприймати її гормон росту. І чим скоріше вона почне його приймати, тим краще. І такі ліки є, щоправда французького виробництва, в Україні вони навіть не зареєстровані", - зауважила Любов Колісник.

Вона каже, що лікарі радять лікувати дитину препаратом "Інкрелекс", добова доза якого - 10 міліграмів - коштує близько 880 євро. Любов Колісник наголошує, що точну вартість, дозування та тривалість лікування медики називати поки не беруться, адже захворювання рідкісне і практика терапії практично відсутня. 

Усі бажаючі допомогти родині Колісників ліками, грошима чи інформацією щодо лікування можуть зв'язатись з мамою Ангеліни за телефоном: (098) 944-48-34

Банківські реквізити - 51 68 75 73 06 07 46 77 – Колісник Любов Миколаївна.

Дюймовочка з Теплика має шанс вирости - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця