Дві релігійні громади на Вінниччині перейшли до ПЦУ, хоч їхні пастирі були проти

Митрополит Вінницький і Барський Симеон благословив на службу в двох парафіях нових настоятелів

Ще дві релігійні громади у Козятинському районі на Вінниччині приєдналися до ПЦУ. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької єпархії ПЦУ.

Релігійна громада Свято-Михайлівського храму с. Перемога Козятинського району ухвалила рішення про перехід з юрисдикції УПЦ Московського патріархату до Православної Церкви України. За це одноголосно проголосували усі члени релігійної громади. Перед цим у селі було проведене опитування, під час якого понад 300 жителів висловилися за приєднання до Української церкви. Настоятель храму, що будується у селі, протоієрей Володимир Ратошнюк, поки що не визначився остаточно і не підтримав рішення своєї пастви, тому віряни звернулися до Вінницької єпархії ПЦУ з проханням призначити їм нового настоятеля. З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона, громадою тимчасово буде опікуватися настоятель храму с. Махнівки протоієрей Андрій Кіпер.

Напередодні свята Різдва Христового відбулися збори й у громаді храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Пузирки Козятинського району. На зборах було ухвалене рішення про приєднання до Православної церкви України. Колишній настоятель ієрей Вадим Яковенко не підтримав одностайного рішення своєї пастви, тому з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона духовну опіку громади с. Пузирки покладено на протоієрея Віктора Боднаря.

Нагадаємо, що вінницький Спасо-Преображенський кафедральний собор одним з перших перейшов до ПЦУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook