Два "золота" і два "срібла" привезли вінницькі легкоатлети з чемпіонату України

В чемпіонаті взяли участь 354 спортсмени

Два "золота" і два "срібла" привезли він…

Як повідомляє Вінниця.depo.ua,  з чемпіонату України з легкої атлетики, який відбувся в Кіровограді, вінничани привезли "золоті" та "срібні" нагороди.

Серед 354 учасників змагань з 26 областей України особливо відзначились вихованці Вінницької обласної спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики. Вінницькі спортсмени здобули відразу два "золота" та два "срібла".

Призерка юнацької Олімпіади, майстер спорту України Джойс Коба стала чемпіонкою в бігу на 200 метрів з результатом 24.33 секунди.

В стрибках у висоту переміг майстер спорту України Сергій Козловський, який взяв висоту в 213 сантиметри. Срібні нагороди отримали кандидати в майстри спорту Ольга Босак, яка пробігла дистанцію в 400 метрів за 56.26 секунд та Олексій Обуховський, який здолав 3 кілометри за 8:29.22 секунди.