Друзів Медведчука знову облили зеленкою у Вінниці

Представники організації "Український вибір" зібрались у Вінниці, аби обговорити можливість створення обласної парторганізації
Depo.
26 липня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
Друзів Медведчука знову облили зеленкою у Вінниці
Друзів Медведчука знову облили зеленкою у Вінниці

Сьогодні, 26 липня, представники цивільного корпусу батальйону "Азов" та вінницькі активісти облили зеленкою кількох пенсіонерів, які зібралися в місцевому кінотеатрі з метою створення обласної організації партії "Український вибір". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Таким чином провести збори "медведчуківцям" так і не вдалось. Вінницькі активісти їх вигнали з глядацької зали кінотеатру, а потім провели з ними виховну роботу в сусідньому сквері. 

Друзів Медведчука знову облили зеленкою у Вінниці - фото 1

Як повідомляють місцеві ЗМІ, серед ініціаторів зборів "Українського вибору" був "останній вінницький комуніст", голова організації "Україна - Росія" Іван Бондарчук.

Нагадаємо, що "медведчуківці", які намагаються "пустити коріння" у Вінниці, вже вдруге стають жертвами зеленки. В серпні 2014 року кілька представників маловідомої партії "Голос народу", яку пов'язують з путінським кумом Віктором Медведчуком, збирались провести у Вінниці мітинг "ні війні!". Тоді чоловіків теж облили зеленкою та передали в руки правоохоронців. 

Друзів Медведчука знову облили зеленкою у Вінниці - фото 2

Фото - "Власно.інфо" та "Реал".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця