ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дружина Порошенка проконтролює, щоб особливі діти ходили в школу

Марина Порошенко зустрілась з директорами вінницьких шкіл, щоб поговорити про інклюзивну освіту
Depo.
13 травня 2016 10:26
ФОТО: depo.ua
Дружина Порошенка проконтролює, щоб особливі діти ходили в школу
Дружина Порошенка проконтролює, щоб особливі діти ходили в школу

Вчора, 12 травня, перша леді країни Марина Порошенко у Вінниці взяла участь в тренінгу "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Навчання пройшли чотири десятка керівників шкіл області, де в новому навчальному році заплановано відкриття інклюзивних класів.

За словами дружини президента, кінцева мета тренінгів, щоб з 1 вересня особливі діти сіли за парти зі своїми однолітками у школах.

"Інклюзивна освіта вже існує в Україні, але зараз потрібна воля людей, які зацікавленні в тому, щоб наші діти всі отримали рівні можливості на освіту. І це потрібно не лише їм, а й усьому українському суспільству, щоб виховувати толерантність, бажання допомогти один одному", - сказала Марина Порошенко.

За її словами, для впровадження інклюзивної освіти не потрібні великі фінансові вливання, адже система інклюзії, що працює у всьому світі, довела, що є економічно-доцільною для будь-якої держави. 

Загалом на Вінниччині інклюзії потребує майже 2,5 тисячі дітей. За словами губернатора Вінниччини Валерія Коровія, сьогодні в області нараховується 25 шкіл, які впроваджують навчання дітей, що мають особливі потреби. Крім того, облрада затвердила Програму по роботі з людьми, які мають особливі потреби, одним з складових елементів якої є система організації навчання для дітей даної категорії.

Додамо, що Вінниця стала першим містом де пройшов тренінг з першою леді. Наступним буде Запоріжжя та Київ. А до кінця травня такі навчання пройдуть освітяни з Житомирської та Харківської області.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця