UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дослідження води з Бугу показало, що найбільш небезпечно відпочивати на пляжі "Хімік"

Проби води з Південного Бугу дослідили у регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби

Дослідження води з Бугу показало, що най…

На всіх трьох міських пляжах було виявлено кишкову паличку, однак на пляжі "Хімік" її концентрація майже у 10 разів перевищує допустиму норму.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Держпродспоживслужби у Вінницькій області. 

Фахівці Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області відібрали  проби води річки Південний Буг на пляжах міста в місцях купання людей. За результатами лабораторних досліджень встановлено:

На пляжі "Гонти" якість води не відповідає санітарним вимогам по вмісту лактозопозитивних кишкових паличок, який становить 24000 в куб.дм, при нормі не більше 5000 в куб.дм. Забарвлення виявлено в стовпчику 6,5 см, при нормі – не більше 10 см. Інші показники – запах, водневий показник (рН), розчинений кисень, біохімічна потреба в кисні - в межах допустимих величин.

На пляжі "Хімік" якість води не відповідає санітарним вимогам по вмісту лактозопозитивних кишкових паличок, який становить 46000 в куб.дм, при нормі не більше 5000 в куб.дм. Вміст кишкової палички становить 1500 в 1,0 куб.дм, при нормі не більше 1000 в 1,0 куб.дм. Забарвлення виявлено в стовпчику 9,5см, при нормі – не більше 10 см. Інші показники – запах, водневий показник (рН), розчинений кисень, біохімічна потреба в кисні - в межах допустимих величин.

На пляжі "Центральний" якість води не відповідає санітарним вимогам по вмісту лактозопозитивних кишкових паличок, який становить 9300 в куб.дм, при нормі не більше 5000 в куб.дм. Інші показники – запах, забарвлення, водневий показник (рН), розчинений кисень, біохімічна потреба в кисні - в межах допустимих величин.

"Враховуючи викладене, з метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров’я  населення, купатись на вказаних пляжах не дозволяється", - йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби. 

Читайте також: Спогади про "живу річку": Чому пляжі Вінниці втратили славу курорту

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"