ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Донецький університет образився, що його назвали "інородним тілом на Вінниччині"

Ректор вінницького ДонНУ поширив заяву щодо неправдивої та викривленої інформації про університет у соціальних мережах та інтернет ЗМІ
Depo.
12 серпня 2015 10:21
ФОТО: depo.ua
Донецький університет образився, що його назвали "інородним тілом на Вінниччині"
Донецький університет образився, що його назвали "інородним тілом на Вінниччині"

Ректор ДонНУ, професор Роман Гринюк на сторінці університету у мережі Фейсбук розмістив заяву з п'яти пунктів щодо діяльності ДонНУ, повідомляє Depo.Вінниця.

На думку професора Романа Гринюка, деякі соціальні мережі та інтернет ЗМІ поширюють неправдиву та викривлену інформації про діяльність ДонНУ, тому він змушений звернутись до громадськості із заявою.

Роман Гринюк наголошує, що Донецький національний університет (м. Вінниця) - це потужний науково-освітній комплекс найвищого ІV рівня акредитації, один з провідних вищих навчальних закладів МОН України, який не є регіональним вишем, що прив'язаний до будь-якої території, області або міста. 

Ректор також спростував  чутки, що Донецький національний університет після звільнення від окупації Донецької області залишить студентів, які вступили до вишу у місті Вінниці.

Але найбільше обурення в колективу викликає інформація в деяких ЗМІ, що Донецький національний університет, як науково-освітня установа, є "інородним тілом на Вінниччині". Так заяви можна розцінити тільки як  розпалення міжрегіональної ворожнечі. Водночас колектив університету висловлює щиру вдячність вінничанам за підтримку у тяжкі часи.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця