Донецький університет у Вінниці просить Порошенка виконати обіцянки

ДонНУ щомісяця платить майже 700 тис. грн за оренду навчальних корпусів і не має власних гуртожитків
Depo.
31 жовтня 2016 19:57
ФОТО: depo.ua
Донецький університет у Вінниці просить Порошенка виконати обіцянки
Донецький університет у Вінниці просить Порошенка виконати обіцянки

Донецький національний університет імені Стуса, який нині працює у Вінниці, розмістив на своєму сайті відкритий лист до президента, в якому йдеться про те, що заклад щомісяця платить майже 700 тис. грн за оренду навчальних корпусів і не має власних гуртожитків. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ДонНу.

"Станом на 28.10.2016 року ми сплачуємо 696 100 грн щомісяця за оренду навчальних корпусів, не маємо гуртожитків, а професорсько-викладацький склад, співробітники і студенти винаймають житло за власний кошт", - сказано в листі.

Автори звернення нагадали, що під час відвідування ДонНУ у лютому 2015 року президент пообіцяв колективу особисте сприяння у створенні умов для нормальної роботи університету в екзилі.

"Донецький національний університет імені Василя Стуса за ці два роки перебування у Вінниці підтвердив свій статус, отримав довіру суспільства та міжнародних партнерів. Працюючи на межі своїх внутрішніх ресурсів, колектив потребує Вашого втручання у поточний стан справ. Будемо вдячні за Ваш особистий візит до нас або зустріч з представниками університету", - наголошено у відкритому листі.