ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Добродомов і Вовк йдуть на вибори разом

Партія Дмитра Добродомова "Народний контроль" та громадська організація Василя Вовка "15 громада" підписали меморандум про співпрацю
Depo.
12 вересня 2015 18:04
ФОТО: depo.ua
Добродомов і Вовк йдуть на вибори разом
Добродомов і Вовк йдуть на вибори разом

Як повідомляє Depo.Вінниця, екс-керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк йде на місцеві вибори разом із партією "Народний контроль". Про це він заявив під час спільної прес-конференції із головою "Народного контролю" нардепом Дмитром Добродомовим, а також керівниками обласної та міської парторганізацій Володимиром Воловодюком та Ольгою Маліновською. 

"Нажаль "15 громада", для нас нажаль, а нащастя для нашого земляка Володимира Борисовича та напівземляка Петра Олексійовича, не може брати участь у місцевих чи інших виборах. Тому ми з радістю сприйняли пропозицію до всіх громадських організацій та активістів, нової партії, яка дійсно немає олігархічних основ. Ми із задоволенням активно підключимося і будемо підтримувати на всіх рівнях починаючи з виборчого процесу, який вже розпочався", - зауважив Василь Вовк.

За його словами, "15 громада" буде підтримувати кандидатів партії у депутати сільських, районних рад, а також обласної ради та міської ради Вінниці. Більше того, громадська організація Вовка підтримуватиме кандидата від народного контролю на посаду вінницького міського голови.

Цікаво, що голова обласного осередку "Народного контролю" Володимир Воловодюк вже заявив про свої амбіції на мерське крісло, однак потенційним кандидатом в мери був і Василь Вовк, хоча він і не робив публічних заяв про свої наміри балотуватись. Тож головною інтригою все ж залишається питання, кого "Народний контроль" висуне в мери - Володимира Володимировича чи Василя Васильовича. Добродомов каже, що після 20 вересня відкриє карти.    

Свої наміри "Народний контроль" та "15 громада" засвідчили підписанням меморандуму про співпрацю.  

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця