Десять гектарів вінницької землі віддадуть монастирю

Біля Іосафатової долини планують побудувати комплекс споруд
Depo.
10 листопада 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
Десять гектарів вінницької землі віддадуть монастирю
Десять гектарів вінницької землі віддадуть монастирю

Майже десять гектарів землі, які нині в користуванні лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс", передадуть Свято-Миколаївському Шаргородському чоловічому монастирю. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

За передачу землі монастирю проголосувала постійна комісія з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Вінницької облради.

Як повідомив начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький, на вказаній території, розташованій біля Іосафатової долини (Долини хрестів), планують побудувати комплекс споруд.

"Ми плануємо там цілий духовний комплекс, допуск на територію буде для всіх конфесій, але опікуватиметься ним чоловічий монастир. На території будуть храми, келії, будинки для паломників, готель, їдальні тощо. Ми до цього йшли шість років, повиправляли всі помилки у проекті будівництва. Документи пройшли всі можливі експертизи, зараз ми знаходимося на фінішному етапі, аби розпочати будівництво", - деталізував Салецький. 

Читайте також: Близько 20 тисяч вірян "Хрести ставили, Христа славили"

Більше новин Вінниці та області читайт