Депутатка Вінницької облради заявила, що їй пропонували $5 тис. за голос

Сьогодні, 22 вересня, під час чергової сесії Вінницької обласної ради позапартійна депутатка Тетяна Редько зробила гучну заяву
Depo.
22 вересня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Депутатка Вінницької облради заявила, що їй пропонували $5 тис. за голос
Депутатка Вінницької облради заявила, що їй пропонували $5 тис. за голос

Про це із сесійної зали передає кореспондент Depo.Вінниця.

Редько заявила, що їй пропонували гроші за підтримку окремих питань порядку денного. Більше того, за словами депутатки, такі пропозиції нерідко надходять й іншим колегам-депутатам. При чому, дехто з них від грошей не відмовляється.

"В стінах обласної ради здійснюються протиправні і корупційні дії. До мене дійшла інформація, що депутати, серед них і державні службовці, лобіюють питання за певні суми. Мені наприклад пропонувалася сума 5 тисяч доларів. Деякі депутати возили на Майдан "тітушок" і організовували антимайдани, їх прикривали судді та керівники правоохоронних органів", - сказала Тетяна Редько.

Вона звернулась до керівників правоохоронних, які були присутні в залі, з вимогою викрити корупційні дії кількох депутатів-хабарників. Щоправда їхні імена на загал не назвала, мовляв надасть всю інформацію безпосередньо представникам силових структур.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, у Вінниці відбувається сесіне засідання обласної ради. На порядку денному - 32 питання.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця