Як українська дизайнерка шила черевики під знеболювальним

Ексклюзивне взуття вартістю більше ніж 60 тис.грн. презентували на фешн-маркеті, який пройшов у рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days
Depo.
9 лютого 2016 11:32
ФОТО: depo.ua
Як українська дизайнерка шила черевики під знеболювальним
Як українська дизайнерка шила черевики під знеболювальним

Тепер чоловіки-модники та просто неординарні особистості зможуть справді виділитись в юрбі. Для цього просто треба одягнути нові черевики-"дракони", три пари яких нещодавно презентували на днях моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на gazeta.ua.

Всі три пари взуття "Dragon" дизайнерка Марія Проскуровська пошила вручну за 2,5 тижні, працюючи цілими днями без перерви.

"У день Марія пила 5 таблеток знеболювального, затягувала руки еластичним бинтом. Для жінки це дуже важка справа. Щоб зробити одну дірку, треба 4 рази вдарити молотком. П'ятий удар уже буде фінальним. Лише з одного боку черевиків треба зробити 500 таких отворів", - розповіла графічний дизайнер Юлія Явисенко.

Підошва черевиків зроблена зі спеціальної шкіри, яка вагалі не стирається. На такій підошві шиють все італійське класичне взуття. Пара черевиків-"драконів" коштуватиме 2,5 тис. доларів. За словами дизайнерки, таке взуття підходить для сцени, фешн-показів та усіх неординарних особистостей. 

"Поки це взуття не продаємо. Привезли лише 3 пари виставкових моделей", - пояснила Явисенко. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця