Через пташиний грип на Вінниччині заборонили продаж домашніх курей

На Вінниччині розпочали посилені заходи по захисту області від грипу птиці
Depo.
5 січня 2017 11:31
ФОТО: depo.ua
Через пташиний грип на Вінниччині заборонили продаж домашніх курей
Через пташиний грип на Вінниччині заборонили продаж домашніх курей

У Вінницькій області заборонено продавати продукти домашнього птахівництва на стихійних ринках. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Gazeta.ua.

Попри те, що в області не зафіксовано жодного випадку захворювання на пташиний грип, на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії прийняли рішення про введення профілактичних заходів.

"В Україні вже зареєстровано 5 випадків захворювання високопатогенним грипом птиці - на Херсонщині і в Чернівецькій області. Хвороба несе великі економічні збитки через заборону торгівлі продуктами птахівництва. Для Вінниччини це особливо небезпечно через наявність великого підприємства - Вінницька птахофабрика. Тому ми вводимо ряд профілактичних заходів", - сказав начальник обласного управління Держпродспоживслужби Григорій Сидорук.

За його словами, поліція області посилить контроль за наявністю документів на птицю і продуктів птахівництва, які перевозяться в області. Буде припинено несанкціонований продаж птиці та м'яса, створено матеріальну базу для діяльності ветеринарно-поліцейських постів. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця