Через пташиний грип на Вінниччині заборонили продаж домашніх курей

На Вінниччині розпочали посилені заходи по захисту області від грипу птиці
Через пташиний грип на Вінниччині заборонили продаж домашніх курей
Через пташиний грип на Вінниччині заборонили продаж домашніх курей

У Вінницькій області заборонено продавати продукти домашнього птахівництва на стихійних ринках. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Gazeta.ua.

Попри те, що в області не зафіксовано жодного випадку захворювання на пташиний грип, на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії прийняли рішення про введення профілактичних заходів.

"В Україні вже зареєстровано 5 випадків захворювання високопатогенним грипом птиці - на Херсонщині і в Чернівецькій області. Хвороба несе великі економічні збитки через заборону торгівлі продуктами птахівництва. Для Вінниччини це особливо небезпечно через наявність великого підприємства - Вінницька птахофабрика. Тому ми вводимо ряд профілактичних заходів", - сказав начальник обласного управління Держпродспоживслужби Григорій Сидорук.

За його словами, поліція області посилить контроль за наявністю документів на птицю і продуктів птахівництва, які перевозяться в області. Буде припинено несанкціонований продаж птиці та м'яса, створено матеріальну базу для діяльності ветеринарно-поліцейських постів. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця