ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бійці АТО разом з батьками хворих дітей штурмували хмільницький санаторій

Вони вимагають не закривати дельфінарій
Depo.
1 липня 2015 17:25
ФОТО: depo.ua
Бійці АТО разом з батьками хворих дітей штурмували хмільницький санаторій
Бійці АТО разом з батьками хворих дітей штурмували хмільницький санаторій

Акцію протесту проти закриття дельфінарію у санаторії "Поділля" у Хмільнику провели бійці АТО разом з батьками хворих дітей, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на сайт vn.20minut.ua.

Охорона санаторію пропускала лише відпочиваючих, тому учасники акції змушені були вдатися до штурму воріт. Директор санаторію Анатолій Репях пояснив, що не буде продовжувати договір оренди з ПП "Доктор дельфін". За його словами, причина в тому, що морська вода руйнує комунікації і про це він попереджав керівництво дельфінарію.

Натомість, керівник дельфінарію Борис Когут, стверджує, що санаторій готують до продажу і покупець вимагає, щоб на території не було орендарів. Договір оренди басейну, в якому понад три роки тому обладнали дельфінарій, закінчився першого липня. Факт продажу частини власності санаторію підтвердив один з працівників закладу. За його ж словами, інтереси до санаторію мають колишні регіонали. Прокуратура два рази розслідувала кримінальну справу і не знайшла порушень. Державний об'єкт перейшов у приватну власність - а порушень нема!

Нагадаємо, що у хмільницькому дельфінарії, єдиному у Вінницькій області, безкоштовно проходять реабілітацію поранені бійці АТО.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.