Батько і син виграли відкритий шаховий Кубок Вінниччини

Спортивні баталії присвятили пам’яті двічі Героя Радянського Союзу Івана Черняхівського, вони пройшли в школі його імені

Батько і син виграли відкритий шаховий К…

У Вапнярці (Томашпільський район) розіграли відкритий Кубок Вінниччини з шахів, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua

Спортивні баталії були присвячені пам'яті двічі Героя Радянського Союзу генерала армії Івана Черняхівського. Ігри пройшли в школі його імені - № 1. В них взяли участь близько 40 провідних спортсменів - із Тульчина, Вінниці, Жмеринки, Піщанки, Вапнярки, Томашполя, Комаргорода і Кодими (Одеська область).

Власне, відбулося два турніри. Перший - серед юнаків віком до 12 років. В ньому переміг 12-річний вихованець вінницького шахового клубу "Романтик" і МДЮСШ № 6 Євгеній Шафір. Разом з ним трійку призерів склали інші представники міста над Бугом Олександр Жуковський і Карина Степанюк.

В другому турнірі могли грати всі охочі - і дорослі, і підлітки. Переможцем тут став 39-річний кандидат у майстри спорту з Вінниці Михайло Шафір, батько переможця молодшої групи. Друге місце посів 12-річний Дмитро Щербина (Вінниця), третє - голова Жмеринської районної шахової федерації Анатолій Ходюк. В заліку серед юнаків до 18 років не було рівних Віталію Дуднику (Жмеринка).