Пожежа забрала у багатодітної матері рідних і дім

Небайдужих вінничан просять допомогти жінці, в якої сталася велика трагедія
Depo.
1 листопада 2016 18:40
ФОТО: depo.ua
Пожежа забрала у багатодітної матері рідних і дім
Пожежа забрала у багатодітної матері рідних і дім

Небайдужих вінничан просять допомогти багатодітній матері, яка в один вечір втратила чоловіка, сина й свекруху і залишилась без даху над головою з чотирма дітьми на руках. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку вінничанки Ірини Коваленко.

У Гайсинському районі під час пожежі задихнулися немовля, його тато й бабуся, врятувався лише 4-річний хлопчик, він вибіг з задимленої оселі і врятувався.

"Трагедія сталася через замикання електроподовжувача. Загорілася стеля, що була зроблена з пластику. Їдкий дим застелив весь дім. Маленький хлопчик вибіг з хати, бабуся з іншим малюком встигла дійти лише до кухні і зомліла. Страшну картину, з трьома  загиблими рідними застала молода жінка Вікторія. Родичі Вікторії просять небайдужих про допомогу", - пише Коваленко.

Контактний телефон племінниці Вікторії: Юля Паламарчук, 0961322565. 

Багатодітна мама під час пожежі  втратила чоловіка, сина й свекруху і залишилась на вулиці з чотирма дітьми - фото 1Багатодітна мама під час пожежі  втратила чоловіка, сина й свекруху і залишилась на вулиці з чотирма дітьми - фото 2Багатодітна мама під час пожежі  втратила чоловіка, сина й свекруху і залишилась на вулиці з чотирма дітьми - фото 3Багатодітна мама під час пожежі  втратила чоловіка, сина й свекруху і залишилась на вулиці з чотирма дітьми - фото 4Багатодітна мама під час пожежі  втратила чоловіка, сина й свекруху і залишилась на вулиці з чотирма дітьми - фото 5Багатодітна мама під час пожежі  втратила чоловіка, сина й свекруху і залишилась на вулиці з чотирма дітьми - фото 6