Автори відновленого герба Вінниці отримали відзнаки

Цього року виповнюється 25 років з часу відродження історичної символіки Вінниці

Сьогодні, 6 вересня, у Вінниці під час відкриття пленарного засідання ХХІX Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції "Вінниччина: минуле та сьогодення: Традиції самоврядування на теренах Поділля" міський голова Сергій Моргунов вручив почесну відзнаку вінницького міського голови "За заслуги перед містом" авторам відновленого історичного герба Вінниці.

Цього року виповнюється 25 років з часу відродження історичної символіки Вінниці. На честь ювілею відзнаки від міського голови отримали старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України Юрій Савчук, доктор історичних наук, директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, художник, член Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Георгій Мельник.

"Прапор, герб, гімн – це найважливіші символи будь-якої держави. Ні для кого не секрет, що основа будь-якої держави – це місцеве самоврядування. І так було завжди. Тому для місцевого самоврядування символіка теж важлива. Сьогодні через 25 років ми нагороджуємо трьох людей, які заклали основу сучасного герба і символу сучасного Вінниці. Ми можемо пишатися цим символом, адже його знають по всьому світі", – сказав Моргунов.

Нагадаємо, торік понад дві тисячі учасників флеш-мобу утворили величезний герб Вінниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця