Автори тюнінгу "Бентлі" та "Феррарі" проектували вінницький трамвай

Дизайн вінницького трамваю "VinWay" розробляло одне з київських ательє, яке спеціалізується на тюнінгу представницьких авто, таких, як "Бентлі" та "Феррарі"
Depo.
25 січня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
Автори тюнінгу "Бентлі" та "Феррарі" проектували вінницький трамвай
Автори тюнінгу "Бентлі" та "Феррарі" проектували вінницький трамвай

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на urban.vn.ua.

Автори тюнігу зізналися, що робота випала їм нелегка, а подекуди і майже нереальна. В ході роботи з'являлись питання, які треба було вирішувати одразу. Для цього потрібен був увесь досвід та професіналізм виконавців. 

"Коли починався цей проект, ніхто навіть не уявляв собі всіх нюансів і особливостей процесу. У Києві, наприклад, такий дизайн "зарубали" б відразу. У якійсь мірі правильно обгрунтувавши це "неможливістю" його реалізації. Адже всі "модернізації" у Києві, зазвичай, закінчувалися просто новими склопластиковими кабінами", - йдеться у розповіді. 

Всього над проектом київські і вінницькі спеціалісти працювали п'ять місяців - з квітня по вересень. Але, за словами київських колег, у липні вінницькі замовники зрозуміли, що це - нереально. 

"Точніше, не так як вони думали: прикрутити болтами до рами. І довелося бригаді установників на чолі з технічним директором Ігорем Шпаком їхати до Вінниці і жити там два місяці. Виявилося, що все збирається", - розповідають автори тюнігу. 

Крім того, "повилазили" проблеми, про які ніхто не замислювався. Наприклад, механізм дверей: стара гармошка у новому кузові не виглядала, а спеціалістам хотілося по максимуму використати старий механізм. Але, незважаючи на усі перепетії, команда вінницьких та київських спеціалістів справилася у вказані терміни: трамвай вийшов на колію 5 вересня. 

Нагадаємо, основою нового трамваю став каркас чеської моделі "Татра". А обкатати "VinWay" приїхав спікер Верховної Ради Володимир Гройсман

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 1

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 2

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 3

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 4

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 5

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 6

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 7

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця