Автори тюнінгу "Бентлі" та "Феррарі" проектували вінницький трамвай

Дизайн вінницького трамваю "VinWay" розробляло одне з київських ательє, яке спеціалізується на тюнінгу представницьких авто, таких, як "Бентлі" та "Феррарі"
Автори тюнінгу "Бентлі" та "Феррарі" проектували вінницький трамвай
Автори тюнінгу "Бентлі" та "Феррарі" проектували вінницький трамвай

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на urban.vn.ua.

Автори тюнігу зізналися, що робота випала їм нелегка, а подекуди і майже нереальна. В ході роботи з'являлись питання, які треба було вирішувати одразу. Для цього потрібен був увесь досвід та професіналізм виконавців. 

"Коли починався цей проект, ніхто навіть не уявляв собі всіх нюансів і особливостей процесу. У Києві, наприклад, такий дизайн "зарубали" б відразу. У якійсь мірі правильно обгрунтувавши це "неможливістю" його реалізації. Адже всі "модернізації" у Києві, зазвичай, закінчувалися просто новими склопластиковими кабінами", - йдеться у розповіді. 

Всього над проектом київські і вінницькі спеціалісти працювали п'ять місяців - з квітня по вересень. Але, за словами київських колег, у липні вінницькі замовники зрозуміли, що це - нереально. 

"Точніше, не так як вони думали: прикрутити болтами до рами. І довелося бригаді установників на чолі з технічним директором Ігорем Шпаком їхати до Вінниці і жити там два місяці. Виявилося, що все збирається", - розповідають автори тюнігу. 

Крім того, "повилазили" проблеми, про які ніхто не замислювався. Наприклад, механізм дверей: стара гармошка у новому кузові не виглядала, а спеціалістам хотілося по максимуму використати старий механізм. Але, незважаючи на усі перепетії, команда вінницьких та київських спеціалістів справилася у вказані терміни: трамвай вийшов на колію 5 вересня. 

Нагадаємо, основою нового трамваю став каркас чеської моделі "Татра". А обкатати "VinWay" приїхав спікер Верховної Ради Володимир Гройсман

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 1

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 2

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 3

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 4

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 5

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 6

Автори тюнінгу Бентлі та Ферарі проектували вінницький трамвай  - фото 7

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця