Подвійний антирекорд: За минулу добу на Вінниччині виявлено 81 випадок зараження COVID-19
Станом на 11:00 пятниці 12 червня на території Вінницької області у 1317 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 109 дітей
- Вінниця
-
12 червня 2020 11:45

Впродовж останньої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 510 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 81 випадках отримано позитивний результат. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на обласний лабораторний центр МОЗ України.
Повідомляється, що лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 27 адміністративних територіях: місто Вінниця - 778, Вінницький район – 93, Калинівський район - 81, Жмеринський район - 69, Хмільницький район - 40, Могилів-Подільський район - 29, Тиврівський район -27, Тростянецький район - 23, Липовецький район -20, Барський район – 19, Літинський район – 18, Козятинський район – 17, Гайсинський район - 15, Погребищенський район – 16, (Немирівський та Томашпільський райони – по 11), (Ямпільський та Іллінецький район - по 7), (Тульчинський та Чернівецький райони – по 6), (Муровано–Куриловецький, Оратівський, Бершадський райони по – 5), (місто Ладижин та Крижопільський район - по 3), Шаргородський район – 2, Чечельницький район – 1.
Всього зареєстровано 20 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих (місто Вінниця – 11, Вінницький район – 3, Калинівський район – 2, Козятинський район-1, Літинський район- 1,Хмільницький район-1, Чернівецький райони - 1. Одужало 832 особи (в точу числі 63 дитини і 211 медичних працівників), з них по місту Вінниця 478 осіб, повторне лабораторне дослідження не виявило коронавірусу в організмі перехворілих.
Нагадаємо, лише дві доби тому на Вінниччині було зареєстровано лише 17 нових випадків зараження COVID-19.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 20:21Через кордон на надувному матраці: На Вінниччині затримали правоохоронця, що сприяв ухилянтам
- 20:40На Вінниччині чоловік дивом вижив після падіння в 10-метровий колодязь
- 20:20На Вінниччині група лікарів за гроші "робила" інвалідів (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 09:08Економічна ефективність болтів з шестигранною головкою у великих проєктах Інновації
- 18:37Гурту "Курган і Агрегат" скасували виступи в Івано-Франківську та у Вінниці через матюки у піснях
- 19:25Огляд чохла з ремінцем ESR Orbit Hybrid Case (HaloLock) Titanium для AirPods Pro 2 Актуально
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 09:20"УЗ" призначає додатковий поїзд між Києвом і Вінницею (ГРАФІК)
- 19:31Підпали у Києві та прифронтових регіонах: Правоохоронці затримали пʼятьох посібників ворога
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 12:39ДБР повідомило про підозру гендиректору "Нижньодністровської ГЕС" через розтрату майже 5 млн грн
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 07:18"УЗ" змінює маршрути деяких приміських поїздів (СПИСОК)
- 12:58Як вибрати холодильник за розміром кухні Актуально
- 13:47Набори Лего 18+ Актуально