ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Актор Анатолій Пашинін допомагає вінничанам на Сході

Після подій на Майдані актор перестав зніматись в Росії і став волонтером
Depo.
8 жовтня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua
Актор Анатолій Пашинін допомагає вінничанам на Сході
Актор Анатолій Пашинін допомагає вінничанам на Сході

Анатолій Пашинін проводжав на Донбас зведений загін "Дика качка", де служить багато вінничан та його рідний брат Костянтин, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33kanal.com. 

Про це у інтерв'ю журналістам розповів його старший брат-фронтовик — офіцер Повітряних сил Збройних сил України Костянтин Пашинін. 

Відомий український та російський актор кіно й театру Анатолій Пашинін, хоча й часто грав російських правоохоронців та військових — справжній патріот України.

За словами Костянтина, Анатолій змінив своє ставлення до Росії після подій на Майдані. Актор перестав зніматись в російських фільмах та почав займатись волонтерством, допомагав армії та завжди висловлював свою громадянську позицію. Їздив до прикордонників, до "Азову", навіть у Донецькому аеропорту з "кіборгами" зустрічався.

Водночас сам Костянтин писав рапорти ккерівництву, аби його відправили в АТО. І добився свого. Костянтин Пашинін мав прибути до міста Василькова, де формувався батальйон "Дика качка" на чергову ротацію перед відправкою у зону АТО. Туди й приїхав Анатолій. Актора бурхливо зустрічали в частині. І брати нарешті зустрілись. 

"Його візит став щасливим для хлопців нашої ротації,  - згадує Костянтин, -  Від рядового до полковників, усі ми стояли на позиціях із автоматами. Але жоден з нас за час служби в АТО не загинув, хоча були поранені. Були обстріли, російський танк хлопці спалили... Але янгол-хранитель оберігав! На жаль, в житті усе не так, як в "Грозових воротах". Толя це теж розумів! Дуже велика подяка Анатолію та усім волонтерам. Без їхньої допомоги нам було б дуже сутужно". 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.