ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Адвокати Шевцова розповіли, де знаходиться їхній підзахисний

Адвокати колишнього шефа вінницької нацполіції кажуть, що Шевцов перебуває в одному з лікувальних закладів столиці
Depo.
22 березня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua
Адвокати Шевцова розповіли, де знаходиться їхній підзахисний
Адвокати Шевцова розповіли, де знаходиться їхній підзахисний

У вівторок, 22 березня, під час прес-конференції адвокати екс-начальника Вінницької поліції Антона Шевцова повідомили, що їхній підзахисний лікується в столичній лікарні, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vn.20minut.ua.

"Наш клієнт знаходиться на території України, в Києві. Його стан поганий. Його затримали і три доби незаконно утримували в не дуже хороших умовах, перевозили в автомобілі, де він сидів у камері метр на метр, його знімали через клітку всі, хто хотів. Він пережив моральне виснаження, тому що він фактично був офіцером, і офіцер, який неодноразово був відзначений за свою службу, коли його звинувачують у державній зраді - то він не може нормально на це реагувати ", - розповів адвокат Андрій Левковець. 

Їнший захисник колищнього головного поліцейського Вінниччини Костянтин Дорошенко зазначив, що Антон Шевцов відвідував Крим, виключно з дозволу свого керівництва. Так в 2014 році він їздив туди 10 разів, в 2015 - 11 разів, в 2016 році - два рази. 

Нагадаємо, що Антона Шевцова затримали 17 березня на кордоні з Білоруссю. Його звинуватили у державній зраді. До цього, 14 березня, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе підписала наказ про відсторонення Антона Шевцова від виконання посадових обов'язків у зв'язку з необхідністю проведення перевірки у зв'язку з нововиявленими обставинами. Того ж дня пізніше, Деканоїдзе задовольнила рапорт про відставку Антона Шевцова з посади начальника ГУНП України у Вінницькій області.

Під час судового засідання Шевцову декілька разів викликали лікарів, і після кількогодинного засідання його відпустили на свободу.