Адвокат Шевцова найняв бодігардів

В ці хвилини суддя Вінницького міського суду Юрій Ковбаса обирає міру запобіжного заходу екс-начальнику вінницької нацполіції Антону Шевцову

Один з п'яти захисників колишнього начальника вінницької міліції Андрій Левковець каже, що через погрози він був змушений найняти приватного охоронця. Про це він заявив під час судового засідання щодо обрання міри запобіжного заходу Антону Шевцову, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Адвокат Шевцова найняв бодігардів - фото 1

За словами адвоката Левковця, через публічність справи Шевцова він та його колеги піддаються тиску та погрозам. Юрист каже, що сьогодні в суді група людей в агресивній формі звернулась до захисників скандального екс-поліцейського з погрозами розправи.

У зв'язку з цим Андрій Левковець попросив суддю Юрія Ковбасу "закрити" судове засідання. Суддя в клопотанні відмовив.

Нагадаємо, що 14 березня, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе підписала наказ про відсторонення Антона Шевцова від виконання посадових обов'язків у зв'язку з необхідністю проведення перевірки у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Того ж дня пізніше, Деканоїдзе задовольнила рапорт про відставку Антона Шевцова з посади начальника ГУНП України у Вінницькій області

В четвер, 17 березня, СБУ затримала звільненого копа Шевцова при спробі втікти на Росію.

В п'ятницю, 18 березня, у Вінницькому міському суді відбувся розгляд скарги про незаконність затримання та тримання під вартою Антона Шевцова. Екс-начальник вінницької Нацполіції увійшов до судової зали із посмішкою на обличчі.

Захисники клопотали про закрите судове засідання, однак суддя Михайленко вирішив дозволити журналістам залишитись в судовій залі та висвітлювати хід судового процесу.

Згодом адвокати Шевцова заявили про погане самопочуття і необхідність медичного обстеження їхнього підзахисного.

Зрештою слідчий суддя Вінницького міського суду Андрій Михайленко відмовив у задоволенні скарги щодо незаконного затримання та тримання під вартою екс-начальника обласного управління Нацполіції.

Згодом Антону Шевцову було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 – Державна зрада. Матеріали внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У суботу, 19 березня, розпочався розгляд другої скарги захисту Шевцова щодо незаконності його арешту. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця