Адвокат розповів подробиці прокурорських обшуків у депутата Вінницької міськради

Як з'ясувалось, обшуки проводились і в громадській приймальні депутата Павла Задорожнюка, і у нього вдома

Про це Depo.Вінниця повідомив голова постійної комісії Вінницької міської ради з питань законності, депутатської діяльності і етики Юрій Зажирко.

За словами юриста Зажирка, який представляє інтереси депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка, прокурори обшукали не той офіс, на який отримали дозвіл суду.

"Коли я приїхав на місце з'ясувалось, що вони не мали права проводити ніяких дій, адже в ухвалі суду, в дозволі на проведення обшуку, було вказано зовсім іншу адресу і іншого власника. Відповідно, все, що було зроблено, було зроблено протиправно",- сказав Зажирко.

Також він додав, що паралельно з обшуком в офісному приміщенні за адресою Пушкіна, 6, відбувався обшук за місцем проживання депутата Задорожнюка.

"В той час, коли вони намагалися вдертися в громадську приймальню, одночасно відбувався обшук за місцем проживання", - каже юрист.

За його словами, юристи домоглися припинення прокурорських обшуків у депутатів.

"За активної участі багатьох адвокатів, вони були змушені припинити свої протиправні дії. Але це відбулося після того як визивалась державна служба охорони, патрульна поліція, слідчо-оперативно група", - підсумував Зажирко.

Нагадаємо, сьогодні, 30 жовтня, зранку в громадській приймальні депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка розпочались обшуки.

Згодом стало відомо, що слідчі Генпрокуратури також обшукали офіс ще одного депутата - Олександра Дана.

Фото - "33-й канал"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця