ГПУ провела обшук у ще одного депутата Вінницької міськради

 Слідчі Генпрокуратури обшукали офіс депуата Олександра Дана

Про це Depo.Вінниця повідомив його колега - голова постійної комісії Вінницької міської ради з питань законності, депутатської діяльності і етики Юрій Зажирко.

За його словами, обшуки відбувалися за ухвалою Печерського районного суду міста Києва, за поданням Генпрокуратури. Слідчі дії проводили співробітники ГПУ за супроводу працівників ГУ СБУ у Вінницькій області.

"З формальної точки зору сьогодні відбулися обшки у депутатів міської ради, зокрема у Задорожнюка Павла Миколайовича, інтереси якого я представляю як адвокат. Та, на скільки мені відомо, у депутата міської ради, голови комісії Дана Олександра Юрійовича. А неформально - це був набіг якийсь, кримінальний наїзд, маски-шоу. Як це можна по-іншому назвати, якшо ламається вікно, залазять в громадську приймальню депутата через вікно - і я з жахом дізнався, що зробив сам слідчий, який потім це заперечував", - сказав Зажиирко.

Нагадаємо, сьогодні, 30 жовтня, зранку в громадській приймальні депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка розпочались обшуки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця