73-річний вінничанин надягнув підшипник на причинне місце

Лікарі кликали на допомогу рятувальників
Depo.
12 листопада 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
73-річний вінничанин надягнув підшипник на причинне місце
73-річний вінничанин надягнув підшипник на причинне місце

11 листопада у Вінниці стався дуже курйозний випадок: рятувальники отримали повідомлення про необхідність допомоги лікарям міської лікарні швидкої медичної допомоги у порятунку пацієнта, який надягнув на статевий орган підшипник. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку Олександра Кутового,  прес-офіцера ГУ ДСНС у Вінницькій області.

"73-річний чоловік невідомо за яких обставин надів собі автомобільний підшипник на… причинне місце і зняти його самотужки вже не зміг. Проходивши з ним близько 6 годин, пенсіонер зрозумів, що справа може погано скінчитися, тому й звернувся по допомогу до лікарів. Останні зібрали консиліум, але 11 лікарів перед тим, як приймати кардинальні рішення, вирішили проконсультуватися із рятувальниками, адже місце розташування підшипника набрякло й набуло баклажанного кольору", - пише Кутовий.

Але допомога рятувальників була сумнівною.

"Бійці чергового караулу 4-ДПРЧ м.Вінниці, які прибули на виклик, одразу зрозуміли, що їх допомога навряд чи стане в нагоді медикам: на озброєнні у працівників служби "101" бензорізи, гідравлічні ножиці та "болгарка". Тоді й було прийнято рішення обійтися скальпелем. Лікарі зробили надрізи, аби ліквідувати набряк, а потім використали тривіальний вазелін. Чому літня людина вдалася до такого вчинку невідомо, але врятований зазначив, що раніше у подібних випадках все скінчалося хепі-ендом і "швидку" викликати не доводилося", - йдеться далі у повідомленні.