16-річну вінничанку паралізувало під час вагітності

Волонтери збирають кошти на лікування юної породіллі за кордоном
Depo.
13 жовтня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua
16-річну вінничанку паралізувало під час вагітності
16-річну вінничанку паралізувало під час вагітності

Світлану Осіпенко, 16-річну жительку Немирова, що на Вінничині, паралізувало на 32-му тижні вагітності. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на телеканал ВІТА.

У юної породіллі виявили рідкісну пухлину хребта. Народжувала Світлана у столичному пологовому будинку. Молода мама потребує дорогого лікування, аби мати змогу доглядати за двомісячною Марійкою.

Найбільше переживає бабуся, адже її дочка померла від схожої хвороби у 28 років, а тепер від нестерпного болю страждає онука. "Вона кричить криком вистачає свідомість. І маленька Маша не спить – усе відчуває, видно, дитина", - каже бабуся.

З батьком дитини шлюб у Світлани не зареєстрований. Сім’я його від Світлани не відмовляється, принаймні дитина живе з батьком, доки мама в лікарні. Але дівчина сумнівається в тому, що можна розраховувати повноцінне спільне житя. "Кому потрібна жінка - сирота та ще й інвалід?" - риторично запитує хвора дівчина. 

Волонтери шукають можливості лікувати Світлану за кордоном і взялися допомогти Світлані у зборі коштів. На ім’я Світланиної бабусі Ніни Іванівни Гончарової відкрито рахунок для збору пожертв на лікування: карта ПриватБанку 5168 7572 2993 7455. Допомогли немирівчанці й у вінницькій громадській організації "Гармонія" - передали інвалідний візок, щоб вона могла сама пересуватися.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах