16 вінницьких комунальних газет стануть незалежними

За кількістю роздержавлених на першому етапі газет Вінниччина посідає друге місце в Україні
Depo.
24 листопада 2016 11:17
ФОТО: depo.ua
16 вінницьких комунальних газет стануть незалежними
16 вінницьких комунальних газет стануть незалежними

За кількістю комунальних газет, які будуть роздержавлені на першому етапі цього процесу, Вінниччина посідає друге місце в Україні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької облдержадміністрації.

Загалом в Україні до цього переліку увійшло 244 видання. Найбільше таких газет у Житомирській області – 17, на Вінниччині, яка посідає другу сходинку, - 16.

Перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, згідно із Законом України "Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ", Кабінет Міністрів України затвердив учора, 23 листопада.

Додамо, що, за законом "Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ", органи влади і місцевого самоврядування виходять зі складу засновників чи співзасновників друкованих ЗМІ. Реформування редакцій заплановано у два етапи. На першому, у 2016 році, реформуються ті ЗМІ, які подали запити на початку цього року, на другому - протягом 2017-2018 років – решта друкованих державних і комунальних ЗМІ.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах