Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників

Боржників просять не доводити справу до суду
Depo.
27 вересня 2016 13:43
ФОТО: depo.ua
Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників
Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників

У Вінниці підприємство-теплопостачальник оприлюднило список вінничан, які мають чималі борги за комунальні послуги – понад 20 тисяч гривень. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу КП "Вінницяміськтеплоенерго".

У разі непогашення боргу підприємство звертатиметься до суду, після чого за справу візьметься державна виконавча служба, яка описує, арештовує та поетапно вилучає матеріальні цінності, рухоме та нерухоме майно боржника. 

У Вінниці ще не було жодного такого випадку, але "Вінницяміськтеплоенерго" закликає боржників не доводити справу до суду, а всіх інших – не накопичувати борги. Якщо немає можливості погасити одразу весь борг, можна скористатися послугою реструктуризації боргу: за укладеним договором, 30% заборгованої суми сплачується одразу, решта - рівними частинами протягом визначеного терміну. У цей же час боржник повинен вчасно сплачувати поточні рахунки. 

Список споживачів, які найбільше заборгували за централізоване опалення та гаряче водопостачання доступний у мережі, але названі лише адреси і номери рахунків - без прізвищ.

Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників - фото 1

Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників - фото 2

Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників - фото 3

Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників - фото 4

Вінницькі тепловики оприлюднили ТОП-100 своїх боржників - фото 5

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця