ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницька "Самопоміч" хоче йти до суду через "чисту заказуху" на своєму з'їзді

Голова обласної парторганізації Вадим Шкільняк хоче засудити колишнього колегу за наклеп
Depo.
9 вересня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua
Вінницька "Самопоміч" хоче йти до суду через "чисту заказуху" на своєму з
Вінницька "Самопоміч" хоче йти до суду через "чисту заказуху" на своєму з'їзді

Вчора, 8 вересня, під час Всеукраїнського з'їзду об'єднання "Самопоміч", партійний активіст Олександр Слободянюк (на фото) розпалив скандал, який нині набирає нових обертів, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на delo.ua. Голова обласної "Самопомочі" Вадим Шкільняк навіть говорить про наклеп і готується відстоювати репутацію парторганізації в суді.

Справа в тому, що вінничанин Слободянюк під час з'їзду "Самопомочі" розповів про розкрадання коштів, зібраних волонтерами для АТО. Також він повідомив про те, що деякі члени місцевої "Самопомочі" вимагають $ 25 тисяч за місце в списку до Вінницької міськради.

"У Вінницькому обласному штабі під час АТО у Вінниці був відкритий центр волонтерів. Кошти, які люди приносили, розкрадалися. За центр відповідав наш нинішній обласний керівник Вадим Шкільняк і Валерій Цокун. На моїх очах кошти розкрадалися... Вчора я в офісі розмовляв з Вадимом Шкільняком і з мене вимагали гроші - спочатку 200 тис. грн, потім ще 100 тис.", - сказав Слободянюк.

За його словами, в київському штабі "Самопомочі" Шкільняка хтось покриває, адже інформація про "продаж місць в списках" в центр не доходить.

У свою чергу, лідер обласної "Самопомочі" Вадим Шкільняк розповів Вінниця.Depo, що виступ Слободянюка - це "чиста заказуха". Він переконаний, що його екс-колега зробив таку заяву на догоду політичним опонентам "Самопомочі", щоправда кого саме він підозрює в підкупі Слободянюка, Шкільняк не зізнався.

"Ми реєструємо судовий позов, хай суд розбирається. Те, що він заявив на з'їзді, що з нього хтось щось вимагав і що ми з кандидатів в депутати вимагаємо - це чистий наклеп! Він приходив, спілкувався з нами, але це було в присутності щонайменше 7 людей. Я вам скажу відверто, ми так і не зрозуміли, що він тоді хотів. Він говорив про якийсь округ, ми пояснили, що меж округів ще немає, треба зачекати день-два і що ми такі речі обговорюємо відкрито, а рішення у нас приймаються колегіально", - прокоментував Вадим Шкільняк.

Також він зауважив, що Олександр Слободянюк не є членом партії "Самопоміч" і збирається балотуватись в депутати.

"Він очолював одну із груп громадського об'єднання "Самопоміч". Ми з ним в роботі не пересікались. На сьогоднішній день він є претендентом у кандидати в депутати до місцевих рад", - сказав Шкільняк.

Сьогодні Олександр Слободянюк написав в соцмережі "Фейсбук":

"Друзі, "Об'єднання "Самопоміч" - це партія чесних і справедливих людей, які працюють заради світлого європейського майбутнього кожного українця. Але є кілька людей у Вінниці, які підмінили поняття, підривають авторитет партії і вважають, що "Об'єднання "Самопоміч" можна використовувати, як Приватне Підприємство для особистого збагачення. Досить мовчати. Ганьба таким людям", - написав Слободянюк.

Після з'їзду на скандальні події був вимушений прореагувати навіть лідер партії Андрій Садовий. Він сказав, що партійці проконтролюють, щоб факти, озвучені Слободянюком, розслідувалися. "Якщо вони підтвердяться, то люди повинні понести покарання. Якщо ні, тоді ми будемо вимагати публічного вибачення", - пояснив Садовий.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця