ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Русалка Дністрова" цьогоріч відбудеться у Тиврівському районі на Вінниччині

Міжнародне літературно-мистецьке свято цьогоріч збере представників з 7 областей України
Depo.
5 жовтня 2015 18:22
ФОТО: depo.ua
"Русалка Дністрова" цьогоріч відбудеться у Тиврівському районі на Вінниччині
"Русалка Дністрова" цьогоріч відбудеться у Тиврівському районі на Вінниччині

Цьогорічне свято приурочили до 130-річчя видатного вінничанина, поета "Українського Відродження", перекладача, етнографа та архівіста Володимира Свідзинського, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ukrinform.ua.

Відтак більшість заходів пройдуть на його малій Батьківщині - у Тивріському районі Вінницької області.

Під час "Русалки Дністрової" літературна еліта Південно-Західної України та гості з близького зарубіжжя проведуть книжкові виставки, здійснять літературно-дослідницьку експедицію "Слідами Володимира Свідзинського на Вінниччині", розкажуть про його творчість студентам Донецького національного університету тощо.

Творчим спадком зібрань "русалчан" стане третій однойменний літературно-мистецький альманах, який створюють науковці, митці з усіх куточків країни, закордоння та діаспори. Він видається на Вінниччині і став свого роду писаною колективною історією Поділля й започаткував книжкову серію "Бібліотека "Русалки Дністрової".

За словами організаторів, за час проведення "Русалка Дністрова" набула статусу другого за значущістю після щорічного Шевченківського міжнародного літературно-мистецького свята у країні.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.