ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Совкові" топоніми на Вінниччині замінять до листопада

Відповідне розпорядження дав Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
Depo.
17 липня 2015 19:48
ФОТО: depo.ua
"Совкові" топоніми на Вінниччині замінять до листопада
"Совкові" топоніми на Вінниччині замінять до листопада

Голова Вінницької обради Сергій Свитко вимагає від голів міст, сіл і районів запропонувати ймовірні варіанти заміни "радянських" назв до листопада цього року. Про це повідомляє Вінниця.depo.ua із посиланням на прес-службу Вінницької облради.  

В розпорядженні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, яке надійшло на адресу облради, йдеться про необхідність перейменування населених пунктів, районів та областей, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. 

Відтак сільські, селищні та міські голови до листопада мають провести громадські слухання і подати на розгляд Верховної ради України свої пропозиції щодо нових назв їхніх населених пунктів. 

Раніше представники вінницького "Центру альтернативних рішень" пропонували назви для "совкових" населених пунктів області.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua