ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

“Народна Воля” і “Самооборона Вінниці” почубилися через квартиру на Соборній

Теперішні і колишні власники житла не змогли з’ясувати стосунки з допомогою правоохоронців і звернулись до громадських формувань
Depo.
26 серпня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua
“Народна Воля” і “Самооборона Вінниці”  почубилися через квартиру на Соборній
“Народна Воля” і “Самооборона Вінниці” почубилися через квартиру на Соборній

Представники громадських формувань Вінниці замість правоохоронців почали розбиратися з конфліктом, пов'язаним з правом власності на житло в центрі міста, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на vn.20minut.ua

Юридична тяганина навколо квартири на вулиці Соборній, 91 тягнулася давно. Мешканці заставили її у банку "Форум", але не виплатили кредитні кошти. Квартиру продали на аукціоні за 10 тисяч доларів США. Суд прийняв рішення на користь покупців, але колишні власники виселятися не бажали.

Коли ж представник покупців прийшов разом з Державною виконавчою службою, міліцією та сімома представниками "Самооборони Вінниці", там їх вже чекали п'ятеро активістів "Народної Волі". Бійки не було, але "самооборонівці", які переважали опонентів в чисельності, відтиснули "народовольців", і тоді почала працювати виконавча служба.

Біля будинку на вулиці Соборній представники "Самооборони" і "Народної волі" разом пробули близько чотирьох годин. А потім мирно розійшлися, потиснувши один одному руки.

“Народна Воля” і “Самооборона Вінниці”  почубилися через квартиру на Соборній - фото 1

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця