Команда Тульчинської школи-інтернату – чемпіон Вінниччини з футболу серед жінок

Вона вдесяте виграла ці змагання, а до того 11 разів вигравала чемпіонат області з футзалу

Команда Тульчинської школи-інтернату – ч…

Фінал чемпіонату Вінниччини з футболу серед жінок, який пройшов 13 червня на стадіоні ВНТУ, виграла команда ДЮСШ Тульчинської школи-інтернату, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua.

В чемпіонаті взяли участь шість колективів. Вони були розбиті на дві підгрупи. Найкращі команди розіграли медалі в стикових поєдинках. В напруженому і досить рівному фіналі збірна Тульчинської школи-інтернату з рахунком 1:0 переграла "Колос" (Козятинський район). У вінницькому дербі за "бронзу" "Інтеграл" здолав "Вінкар" - 2:0. Замкнули турнірну таблицю "Сугатинка" (Могилів-Подільський район) і "Поділля" (Могилів-Подільський). Нагородження провів заступник голови обласної федерації футболу Ігор Павленко.

"На першій стадії турніру приймали участь 13 команд. Після відбірних баталій кращі з них були допущені до фіналу"- розповів Ігор Павленко. - "Масовість у жіночому футболі на Вінниччині останнім часом зростає. Раніше на першій стадії обласних змагань брали участь лише 9 - 11 команд".