Чемпіонат Вінниччини серед ветеранів виграв шахіст з села

За результатами чемпіонату Вінниччини було відібрано учасників чемпіонату України серед ветеранів

Чемпіонат Вінниччини серед ветеранів виг…

Як повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua, у Вінниці відбувся чемпіонат області з шахів серед ветеранів 50 - 60 років, старших ветеранів та ветеранів за 65 років. Всього на змагання заявились 22 учасника поважного віку.

Чемпіоном Вінниччини-2015 став кандидат у майстри Дмитро Горбатюк (с. Дашківці Літинського району). На 2-у місці - міжнародний майстер Віктор Гудок (Вінниця). Третє місце посів кандидат у майстри Павло Жмуцький (Вінниця). Він водночас став кращим у категорії гравців за 65 років. В шахових баталіях взяли участь 1 міжнародний майстер, 15 кандидатів у майстри, решта - першорозрядники.

"Чемпіонат області для ветеранів є важливим, адже і у похилому віці шахісти хочуть позмагатися, відчути смак спортивної боротьби за першість", зазначив головний суддя турніру Станіслав Дорофєєв.