Депутатка Вінницької облради заявила, що їй пропонували тис. за голос

Сьогодні, 22 вересня, під час чергової сесії Вінницької обласної ради позапартійна депутатка Тетяна Редько зробила гучну заяву
Депутатка Вінницької облради заявила, що їй пропонували  тис. за голос
Депутатка Вінницької облради заявила, що їй пропонували $5 тис. за голос

Про це із сесійної зали передає кореспондент Depo.Вінниця.

Редько заявила, що їй пропонували гроші за підтримку окремих питань порядку денного. Більше того, за словами депутатки, такі пропозиції нерідко надходять й іншим колегам-депутатам. При чому, дехто з них від грошей не відмовляється.

"В стінах обласної ради здійснюються протиправні і корупційні дії. До мене дійшла інформація, що депутати, серед них і державні службовці, лобіюють питання за певні суми. Мені наприклад пропонувалася сума 5 тисяч доларів. Деякі депутати возили на Майдан "тітушок" і організовували антимайдани, їх прикривали судді та керівники правоохоронних органів", - сказала Тетяна Редько.

Вона звернулась до керівників правоохоронних, які були присутні в залі, з вимогою викрити корупційні дії кількох депутатів-хабарників. Щоправда їхні імена на загал не назвала, мовляв надасть всю інформацію безпосередньо представникам силових структур.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, у Вінниці відбувається сесіне засідання обласної ради. На порядку денному - 32 питання.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...