Вінниця

Депутат Вінницької облради розповів, як побитий бізнесмен хтів розчавити його джипом

Сусідські чвари: представник фірми "НГК "Народна", якій належить автозаправка по вул. 30-річчя Перемоги, відгородився шинами від прилеглої автостоянки, що не сподобалось її власникам - депутату облради Галушко та його сину

28 січня 2016, 12:29

Депутат Вінницької облради розповів, як побитий бізнесмен хтів розчавити його джипом

Депутат вінницької обларади "радикал" Леонід Галушко запевняє, що бізнесмен Євген Куба вдарив його першим, а потім почав їхати на нього своєю машиною, повідомляє Depo.Вінниця

За словами Галушко, Куба був неадекватним - п'яним або "під наркотиками". Він у цьому впевнений, адже запевняє, може відрізнити "неадекватний" стан людини від нормального. Коли Леонід Галушко з сином Володимиром приїхали на заправку та почали з'ясовувати стосунки, Куба вдарив Галушка-старшого кулаком в обличчя. Потім сів у машину та почав їхати на нього. 

"Тут мій син не стримався. Хіба дитина буде стояти і дивитися, як б'ють його батька? При цьому було багато свідків, які зможуть підтвердити, що так все і було", - пояснив дії Галушка-молодшого батько. 

Депутат каже, що йому тепер дуже незручно, що його ім'я буде згадуватися у зв'язку з цим інцидентом.

Бізнесмен Євген Куба, в інтерв'ю виданню "Реал", розповів ситуацію з точністю до навпаки: це батько і син Галушки напали на нього перші. 

"Я намагався включити диктофон. Галушко-старший, стоячи навпроти мене, став викручувати мені руки, а Володимир вдарив і взявся ззаду душити. Потім кинув на землю. Клієнти стали рознімати нас", - розповів Куба. 

За його словами, співробітники заправки натиснули на "тривожну кнопку" для виклику охоронців. Коли вони приїхали, депутат з сином продовжували погрожувати підприємцю. За словами Куби, він не міг бити у вдповідь, оскільки опоненти на голову вищі і крупніші нього. 

Найбільш постраждалими виявились син депутата та бізнесмен. Їх доправили до нейрохірургічного відділення швидкої. Спочатку опоненти лежали в різних палатах, а потім, за браком місця, їх перевели в одну.

Нагадаємо, днями сталась сутичка між депутатом обласної ради Леонідом Галушко та його сином з однієї сторони і бізнесменом Євгеном Кубою з іншої. Заяви до правоохоронних органів подали обидві сторони конфлікту.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...