Депутат Вінницької облради розповів, як побитий бізнесмен хтів розчавити його джипом

Сусідські чвари: представник фірми "НГК "Народна", якій належить автозаправка по вул. 30-річчя Перемоги, відгородився шинами від прилеглої автостоянки, що не сподобалось її власникам - депутату облради Галушко та його сину
Depo.
28 січня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua
Депутат Вінницької облради розповів, як побитий бізнесмен хтів розчавити його джипом
Депутат Вінницької облради розповів, як побитий бізнесмен хтів розчавити його джипом

Депутат вінницької обларади "радикал" Леонід Галушко запевняє, що бізнесмен Євген Куба вдарив його першим, а потім почав їхати на нього своєю машиною, повідомляє Depo.Вінниця

За словами Галушко, Куба був неадекватним - п'яним або "під наркотиками". Він у цьому впевнений, адже запевняє, може відрізнити "неадекватний" стан людини від нормального. Коли Леонід Галушко з сином Володимиром приїхали на заправку та почали з'ясовувати стосунки, Куба вдарив Галушка-старшого кулаком в обличчя. Потім сів у машину та почав їхати на нього. 

"Тут мій син не стримався. Хіба дитина буде стояти і дивитися, як б'ють його батька? При цьому було багато свідків, які зможуть підтвердити, що так все і було", - пояснив дії Галушка-молодшого батько. 

Депутат каже, що йому тепер дуже незручно, що його ім'я буде згадуватися у зв'язку з цим інцидентом.

Бізнесмен Євген Куба, в інтерв'ю виданню "Реал", розповів ситуацію з точністю до навпаки: це батько і син Галушки напали на нього перші. 

"Я намагався включити диктофон. Галушко-старший, стоячи навпроти мене, став викручувати мені руки, а Володимир вдарив і взявся ззаду душити. Потім кинув на землю. Клієнти стали рознімати нас", - розповів Куба. 

За його словами, співробітники заправки натиснули на "тривожну кнопку" для виклику охоронців. Коли вони приїхали, депутат з сином продовжували погрожувати підприємцю. За словами Куби, він не міг бити у вдповідь, оскільки опоненти на голову вищі і крупніші нього. 

Найбільш постраждалими виявились син депутата та бізнесмен. Їх доправили до нейрохірургічного відділення швидкої. Спочатку опоненти лежали в різних палатах, а потім, за браком місця, їх перевели в одну.

Нагадаємо, днями сталась сутичка між депутатом обласної ради Леонідом Галушко та його сином з однієї сторони і бізнесменом Євгеном Кубою з іншої. Заяви до правоохоронних органів подали обидві сторони конфлікту.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця