Як передають наркотики в буцегарні Житомирщини

Для транспортування наркотичних речовин використовують не тільки продукти, а й засоби гігієни і  електроприлади

Depo.Житомир
21 березня 2017 11:15
ФОТО: depo.ua

З початку року житомирська поліція розпочала 6 кримінальних проваджень за фактами потрапляння наркотичних засобів у місця позбавлення волі найрізноманітнішими способами: у продуктах, засобах гігієни та інших речах. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Житомирської області.

Наркотичні засоби на територію місць позбавлення волі найчастіше потрапляють у поштових передачах, хоча зареєстровані й випадки перекидання пакунків через паркан. Наприклад, у січні та лютому у Коростені працівники установи виконання покарань виявили картоплини, обмотані поліетиленовою плівкою. Всередині були метадон та марихуана.

Наприкінці лютого були знайдені коноплі: у підкладці куртки та налисниках з полуничним варенням. На початку березня наркотик знайшли в електричному подовжувачі. "Авторів" цих ноу-хау поліція встановила, хоч зловмисники не поспішають визнавати свою причетність до скоєного.

А нещодавно було направлено до суду обвинувальний акт щодо 30-річного чоловіка, який ховав наркотики у зубній пасті. Поліція попереджає: за "допомогу" засудженим у пошуках наркотиків можна й самому потрапити в місця позбавлення волі на тривалий термін.

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00