Вінницький ювелір розповів, як його пограбували і ледь не застрелили на Житомирщині (ФОТО, ВІДЕО)

Підприємці не знають, чи вдасться повернути втрачене майно, але сподіваються, що правоохоронці знайдуть нападників

Depo.Житомир
21 листопада 2017 09:15
ФОТО: depo.ua

Поранений під Бердичевом, що на Житомирщині, вінничанин, повідомив подробиці нападу на нього. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Житомир.інфо".

Увечері в неділю, 19 листопада, озброєні бандити обстріляли автівку двох вінницьких ювелірів. Це сталось, коли чоловіки поверталися із міжнародної виставки "Ювелір Експо Україна". Підприємці у своєму авто перевозили близько 30 кілограмів ювелірних прикрас вартістю 15 мільйонів гривень. Під Бердичевом їх автомобіль заблокували невідомі й одразу почали погрожувати зброєю. Один із ювелірів розповідає: спробував дістати травматичний пістолет, але одразу ж пролунали постріли. Ювеліра поранили.

"Ми повернули на об'їзній біля Бердичева і нам "в лоб" виїхав Mercedes-Benz Vito. Ударив. Я вискочив з машини і побачив ще дві машини, чоловік, напевно, мінімум п'ять-шість. Забрали кума мого разом з машиною і поїхали", - каже потерпілий Юрій Циніт.

Залишивши пораненого напризволяще, нападники надягли кайданки на іншого чоловіка, сіли в машину підприємців та від'їхали кілька кілометрів уздовж дороги. Згодом зупинилися, забрали коштовності, пересіли на свої авто і зникли. Водія ж у кайданках залишили на дорозі. В цей час інший поранений ювелір намагався зупинити бодай когось із водіїв та викликати допомогу. Однак, ніхто не зупинився.

"Двадцять хвилин я пролежав на узбіччі поранений. Ніхто не зупинився. Кричав. Проїжджали, дивилися і далі їхали. Я почав стріляти в повітря, у мене з собою був "травмат". Після цього прийшли з кафе навпроти", - каже постраждалий ювелір Юрій Циніт.

Працівники кафе, побачивши на узбіччі чоловіка, який стікає кров'ю, викликали "швидку".

Бердичівські лікарі викликали на підмогу фахівців Житомира. Пораненому терміново провели складну операцію.

За словами поліцейських, нападників шукають не тільки в Житомирській, але й у сусідніх областях.

Підприємці не знають, чи вдасться повернути втрачене майно, але сподіваються, що правоохоронці знайдуть нападників.

Більше про життя Житомирщини та Вінниччини читайте на Depo.Вінниця