UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Понад 60% вінничан не задоволені роботою Зеленського та Шмигаля: Результати соціології

Невдоволення роботою Верховної Ради ще більше - 80% респондентів

Понад 60% вінничан не задоволені роботою…

Соціологічне дослідження серед мешканців Вінниці Соціологічна група "Рейтинг" проводила протягом 1-13 вересня. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Рейтинг".

Результати опитування, показали, що роботою президента Володимира Зеленського задоволені 22%, не задоволені – 67%. Діяльністю прем’єр-міністра Дмитра Шмигаля задоволені 11%, не задоволені – 63%, не змогли оцінити – 25%.

У той же час, діяльністю вінницького міського голови задоволені 76% опитаних, не задоволені – лише 14%. Роботою міської ради задоволені 64%, не задоволені – 19%, не змогли оцінити – 17% респондентів.

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" протягом 1-13 вересня серед мешканців Вінниці показали, що діяльністю міського голови задоволені 76% опитаних, не задоволені – лише 14%. Роботою міської ради задоволені 64%, не задоволені – 19%, не змогли оцінити – 17% респондентів.

Додамо, що аудиторія: мешканці м.Вінниця від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 869 респондентів (похибка не більше 3,3%). Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"